Тваринництво

Темпи скорочення поголів’я ВРХ у промисловому секторі вищі, ніж у приватному

Темпи скорочення поголів’я ВРХ у промисловому секторі вищі, ніж у приватному

На 1 вересня 2019 року в Україні налічувалося 3,67 млн голів великої рогатої худоби – це на 4,6% менше порівняно з аналогічною датою 2018 року.

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

Із загальної кількості молочне поголів’я становило 1,9 млн голів, що також на 4,6% менше, ніж за вісім місяців 2018 року.

У промисловому секторі кількість ВРХ скоротилася на 6,1% – до 1,1 млн голів. У тому числі молочне поголів’я зменшилося до 448,5 тис. голів, що на 5,4% менше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Водночас скорочення поголів’я у господарствах населення за січень-серпень цього року склало 4% – до 2,57 млн голів. Із них дійних корів лишилося 1,46 млн голів – на 4,4% менше проти показника за такий самий період 2018 року.

Серед промислових підприємств приріст поголів’я ВРХ за вісім місяців зафіксовано лише у Тернопільській області  – на 2,5%. Серед господарств населення зростання немає в жодному з регіонів.

Держстат зауважує, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму, Севастополя і частини зони проведення АТО.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!