Тваринництво

«Сімейні молочні ферми» працюватимуть ще у двох областях

«Сімейні молочні ферми» працюватимуть ще у двох областях

Проєкт «Сімейні молочні ферми» починає підготовку до розширення своєї географії ще на дві  області України – Дніпропетровської та Харківської. Саме з цих регіонів надходить найбільша кількість заявок на участь в проєкті.

Про це повідомляє пресслужба проєкту.

Вже на початок жовтня є 9 потенційних кандидатів на відкриття сімейних молочних ферм на Дніпропетровщині та 10 – на Харківщині.

З метою налагодження ефективної діяльності в нових регіонах команда проєкту «Сімейні молочні ферми» взяла участь в обласній нараді директорів базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Станом на початок жовтня участь в проєкті приймають 119 сімейних молочних ферм з 10 регіонів України. Учасники проєкту забезпечуються необхідним обладнанням, постійним ветеринарним і зоотехнічним контролем, а ще професійним бухгалтерським і юридичним супроводом діяльності. Власникам ферми залишається лише забезпечити стандарти ведення господарства, які вони зобов'язуються дотримуватись при вступі в проєкт. Це дає можливість фермерам краще сконцентруватися саме на виробництві якісного молока та вести прибуткову діяльність.

Нагадаємо, до проєкту «Сімейні молочні ферми» за три місяці долучилося 87 інвесторів. Також ми писали, що «Сімейні молочні ферми» створюють молочний кластер на Сумщині.