Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Ринок живця свиней: усе стабільно

Ринок живця свиней: усе стабільно

Три тижні поспіль ціни на ринку живця свиней зберігають стабільність. У другій половині серпня ціни закупівлі коливаються в межах 47-48,5 грн/кг.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Під час торгів абсолютна більшість постачальників товарних свиней розписали партії для продажу в передсвятковий тиждень без перегляду цін реалізації. Як раніше, дещо вищі ціни закупівлі зафіксовані на півдні країни, де оператори ринку м’яса працюють в умовах обмеженої пропозиції.

Частина м’ясопереробників сподівається на послаблення цін закупівлі на свинину живою вагою в найближчій перспективі, в тому числі через очікуване просідання продажів після тривалих святкових вихідних та підготовку до 1 вересня.

Виробники ж досі мають зменшені обсяги пропозиції кондиційних свиней, не відчувають складнощів із реалізацією запланованих товарних партій та не стикаються з відмовами з боку закупівельників.

Крім того, відносна сталість цін на свинину в країнах Центральної Європи та послаблення курсу гривні формують несприятливі умови для сплеску імпортної активності. Тому якщо наступного тижня ціни закупівлі коливатимуться, найвірогідніше – в межах поточного діапазону, а середня зміна котирувань буде епізодичною та не перевищуватиме 0,5-1,5%.

Як повідомлялося, уряд Китаю планує вдвічі скоротити споживання м’яса.

Журнали