Тваринництво

Rabobank визначив 20 провідних молочних компаній світу

Rabobank опублікував річний звіт Global Dairy Top. Movers and Shakers, в якому складено рейтинг молочних компаній, пише Інфагро.

У звіті йдеться про зниження сукупного обороту 20 найкращих молочних компаній на 9,3%, а також відносну стабільність злиттів і поглинань серед них.

Також зазначається, що і зростання обігу, і стратегічна діяльність були більш значними, ніж останніми роками. Наприклад, стратегічне перепозиціонування та діяльність зі злиття та поглинання привели до входження Froneri та вихід Kraft Heinz із рейтингу.

* Дані про обіг у рейтингу – це переважно продажі молочної продукції згідно з фінансовими даними за 2021 рік та угод зі злиттів і поглинань, завершених з 1 січня по 30 червня 2022 року. Незавершені злиття/поглинання включають: придбання виробництва свіжої молочної продукції BMl у Вюрцбурзі компанією Lactalis; продаж компанією Fonterra DPA Brazil, Soprole та зміни в австралійському бізнесі; придбання компанією Müller німецьких заводів і брендів (свіжої молочної продукції); відчуження компанією FrieslandCampina компанії Campina LLC (базується у росії), Nutrifeed (корми для тварин) і заводу сухого молока в Алтері (Бельгія), а також придбання Nutricima компанією FrieslandCampina.

Як повідомлялося, скорочення виробництва молока в Україні з початку року аналітики оцінюють у 18%.