Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Причиною канібалізму в птиці часто є погані умови утримання

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Канібалізм у птиці може спричинити погіршення якості й асортименту кормів. За дефіциту кормів й амінокислот птиця поїдає пір’я, що випало, або висмикує його у слабкіших і розкльовує тіло.

У птиці формується умовний рефлекс, що може реалізуватися за будь-яких стресів. Якщо привести поживність комбікорму у відповідність із потребами птиці, ця звичка затухає, але повністю не зникає.

Крім того, спровокувати канібалізм може грубе порушення умов утримання, зокрема збільшення щільності посадки навіть на 10%. Якщо птиці бракує вільного місця, вона починає негативно поводитися з іншими, як правило, слабкішими особинами.

Порушення світлового режиму у приміщенні, антисанітарія також призводить до канібалізму.

Розкльовування серед курчат може проявитися і через різку зміну раціону та низьку вологість повітря.

Нагадаємо, птицю, що отримала незначні ушкодження від розкльовів, ізолюють і лікують.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!