Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Отримання компартменту – серед пріоритетів KSG Agro

Агрохолдинг KSG Agro поки не звертався за отриманням статусу компартменту, але це питання – серед пріоритетів компанії.

Про це AgroTimes розповіла головна ветеринарна лікарка свинокомплексу, що входить в KSG Agro, Елеонора Єсіна.

«Для агрохолдингу КSG Агро отримання статусу компартменту – це додатковий чинник впевненості наших ділових партнерів і споживачів у дієвості наших заходів біобезпеки та високій якості продукції, – зазначила вона. – Крім того, це важливо з урахуванням наших майбутніх перспектив виходу на експортні ринки».

За допомогою компартменту компанія планує досягти укрупнення свинарського бізнесу і зміцнення позицій як на українському ринку, так і в майбутньому – за кордоном, наголосила Елеонора Єсіна.

«Для українських свинарських господарств компартмент особливо актуальний у зв’язку з повсюдним поширенням АЧС і глобальною економічною кризою ринків збуту тваринницької продукції, – вважає головна ветеринарна лікарка. – Не секрет, що в нашій країні є чимало тваринницьких підприємств, які ігнорують базові поняття та правила біобезпеки. Це безпосередньо впливає на здоров’я людей, а також пов’язане з питаннями екологічного контролю та, звичайно ж, з проблемою гуманного ставлення до тварин».

Як повідомлялося, до Держпродспоживслужби надійшла перша заявка на отримання статусу компартменту від оператора ринку свинини.

Журнали