Тваринництво

Органічні кислоти у комбінації з ефірними оліями найефективніше борються з патогенами у тварин

Органічні кислоти у комбінації з ефірними оліями найефективніше борються з патогенами у тварин

Комбінації ефірних олій із захищеними органічними кислотами є найефективнішим інструментом для контролю росту кишкових патогенів і значно покращують зоотехнічні показники.

Дослідження in vitro підтверджують, що ефірні олії мають антибактеріальні, антиоксидантні й імуномодуляційні властивості.

Комбінована дія органічних кислот разом із ефірними оліями демонструє синергію в боротьбі з патогенними бактеріями та сприяє росту сапрофітної мікрофлори. Ефірні олії забезпечують проникність бактеріальної стінки.

Бактерицидна та фунгіцидна дії певних комбінацій ефірних олій посилюються за дії в кислому середовищі. Дослідження in vitro підтверджують, що ефірні олії пригнічують утворення джгутиків у E. coli та посилюють аглютинацію джгутиків Salmonella spp.

Застосування фітобіотиків доцільно в раціонах для молодих тварин, у яких недостатньо розвинений шлунково-кишковий тракт, що не забезпечує достатнього виділення травних соків для ефективного травлення.

Органічні кислоти, що використовуються у цій фазі, дозволяють знизити буферну ємкість корму, його затримку в шлунково-кишкового тракту та збільшити споживання корму разом зі зменшенням ризику виникнення діареї.

Як повідомлялося, Краснопільський ММК бореться з дизентерією у свиней за допомогою фітобіотиків.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!