Тваринництво

Нарахування ПДВ на знищене через АЧС поголів'я свиней загрожує епізоотичному благополуччю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Асоціація «Свинарі України» звернулася до прем’єр-міністра Олексія Гончарука з проханням втрутитись у вирішення проблеми нарахування ПДВ на знищених через АЧС свиней.

В асоціації зазначили, що восени 2019 року питання щодо нарахування ПДВ на знищене через АЧС поголів’я обговорювалося з фахівцями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державної фіскальної служби та Державної податкової служби. За підсумками зустрічі було домовлено про проведення Експертної ради. Однак після консультацій ніяких зрушень у вирішенні проблеми не відбулося.

Зобов’язання сплати ПДВ, окрім мільйонних збитків для постраждалих господарств, також несе ризики для епізоотичного благополуччя. Адже вітчизняні виробники і так не мотивовані повідомляти про підозру на спалах АЧС. Вимога ж сплати ПДВ за ліквідоване поголів’я може спричинити приховування спалахів на промислових підприємствах, вважають в асоціації «Свинарі України». Як наслідок, це призведе до поширення Україною контамінованої продукції, що ще більше погіршить епізоотичну ситуацію.

Нагадаємо, з початку 2020 року в Україні зареєстровано три спалахи АЧС.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями