Тваринництво
Головне:
Тваринництво

Наливні дезбар’єри для автотранспорту на в’їзді на свиноферму не забезпечують 100%-ї дезінфекції

Наливні дезбар’єри для автотранспорту на в’їзді на свиноферму не забезпечують 100%-ї дезінфекції

Ключову роль у запобіганні потрапляння збудників захворювань на свиноферму відіграє дезінфекція взуття персоналу і відвідувачів, а також автотранспорту на в’їздах і виїздах.

Для ефективної дезінфекції взуття недостатньо лише занурення взуття у ванночку з дезрозчином чи стояння у ній без попереднього видалення всіх видимих органічних речовин. Доцільніше здійснювати попереднє очищення взуття щіткою. Розчин при цьому треба змінювати один раз на чотири-п’ять днів.

Для автотранспорту існують як наливні дезбар’єри, так і дезрамки. Наливні дезбар’єри дають можливість обробляти колеса автомобілів шляхом занурення в дезінфекційний розчин. Вони обов’язково повинні мати накриття, бо під дією сонячних променів деззасіб руйнується.

Однак цей вид дезбар’єрів є малоефективним, оскільки не забезпечує дезінфекції автотранспорту на 100%. До того ж розчин швидко забруднюється, що знижує його дію.

Дезрамки дозволяють провести одночасну дезінфекцію коліс, днища та бортів автомобіля. Такі дезбар’єри високоефективні й дають можливість провести комплексне знезараження транспортного засобу.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали