Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Надлишкову кислотність у корів стабілізують буферними системами й енергетиками

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Надлишкову кислотність у корів стабілізують буферними системами й енергетиками

Часто коровам намагаються просто й дешево знизити рН у рубці, вводячи в раціон питну соду. Однак така добавка практично завжди малоефективна.

Найдієвіший спосіб – введення буферних систем і спеціальних енергетиків. Такі добавки стабілізують обмін та усувають наслідки згодовування концентратів і кукурудзяного силосу в раціонах.

Спеціальні буферні системи допомагають слині утримувати тривалий час кислотність рубця в рамках оптимуму – в межах 6,2-6,8 рН. На відміну від соди та інших розкислювачів, буферна добавка має точну буферну місткість.

Енергетик істотно покращує моторику шлунку й кишківника, стимулює поїдання кормів. Його корисно вводити в раціон сухостійних корів першої фази для нормалізації обміну енергії.

Енергетик можна використовувати і як окремий засіб нормалізації обміну речовин у корів у фазу стресу відразу після отелення.  

Як повідомлялося, стресостійкі корови здатні адаптуватися до нових умов експлуатації без помітної втрати продуктивності.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!