Тваринництво

Національна науково-дослідна рада США оновила рекомендації з годівлі молочних корів

Національна науково-дослідна рада США оновила рекомендації з годівлі молочних корів

Вперше за 20 років виходить оновлене, восьме, видання документу «Потреби молочної худоби в поживних речовинах» (NRC – Nutrient Requirements of Dairy Cattle).

Про це пише MilkUa з посиланням на Hoard’s Dairyman. 

Рекомендації випустили ще в 1945 році, коли розділ про молочну худобу містив лише 21 сторінку. Восьме видання, яке має вийти в грудні, міститиме понад 300 сторінок, що охоплюють всі аспекти годівлі молочної худоби.

Робота здійснювалася під наглядом Національної академії наук, інженерії та медицини.

Яких оновлень зазнав документ?

Введено термін «належне споживання», який використовується за відсутності «належних даних» для визначення «фактичної потреби».

Оновлені рівняння для оцінки споживання корму телицями і дійними коровами.

Потреби в енергії для підтримання життєдіяльності збільшено приблизно на 20%. Незначні уточнення внесено в потреби в енергії в період тільності, для росту і лактації.

Оновлено майже всі показники розщеплюваного і нерозщеплюваного в рубці протеїну.

Вперше коефіцієнти поглинання деяких мінералів (магнію, фосфору і міді) скориговані на основі призначених для користувача даних, а не з використанням констант, специфічних для інгредієнтів. Також скориговано споживання вітамінів D і А. 

Коефіцієнти перетравності кормів і поширених жирових добавок перераховані на основі нових даних.

Потреби телят в поживних речовинах повністю перероблено. Рівняння для метаболічного протеїну й енергії та мінералів складені на основі новіших даних. Потреби в поживних речовинах для підтримки життєдіяльності скориговані з урахуванням температури довкілля за межами термонейтральної зони для теляти.

З урахуванням того, що тепер доступні набагато більші бази даних, отримана точніша оцінка потреби в енергії і протеїні для росту.

Оновлений перелік проблем зі здоров’ям робить рекомендації з годівлі точнішими для профілактики захворювань.

Нагадаємо, фермі доцільно мати спеціального фахівця з організації годівлі корів.