Тваринництво

На Запоріжжі й Вінниччині у водойми вселили 28 тонн риби

У Запорізькій області відбувся перший етап наймасштабнішого за останні 10 років зариблення Вільнянки (Дніпровське водосховище) – 4,3 тоннами аборигенних і рослиноїдних видів риб.

Про це повідомили у Держрибагентстві.

У річку випустили 2,1 тонни білого амура, 2 тонни щуки та 200 кг сома за рахунок коштів Запорізької облради.

У Запоріжжі до акваторії Каховського водосховища коштом Запорізької обласної федерації підводного полювання, дайвінгу і рибальства та спільноти рибалок-любителів випустили по 510 кг мальків білого амура та коропа.

У Вінницькій області у Гайсинському районі зарибили Ладижинське водосховище 6,1 тоннами: 1,3 тонни товстолоба, 2,45 тонн коропа, 2,2 тонни білого амура та 150 кг карася сріблястого. Вселення здійснено за рахунок коштів користувача водних біоресурсів.

У ще одне водосховище Вінниччини – Кирнасівське (село Федьківка Тульчинського району) – випустили 7 тонн дволіток товстолоба, 4,2 тонни коропа, 3 тонни карася сріблястого, 900 кг сома, 800 кг білого амура та 600 кг судака – всього 16,5 тонн. Зариблення здійснено за кошти користувача водних біоресурсів.

Як повідомлялося, Ладижинське водосховище у Гайсинському районі зарибили дволіток товстолоба і коропа. А в Оскільське водосховище на Донеччині випустили понад 3 тонни молоді риби.