Тваринництво
Головне:
Тваринництво

На Вінниччині «Велес Віта» будує нові корпуси молочних ферм

На Вінниччині «Велес Віта» будує нові корпуси молочних ферм

Фермерське господарство «Велес Віта» (Вінницька область) завершує будівництво нового корпусу молочнотоварної ферми на 500 корів безприв’язного утримання у селі Попелюхи.

Про це повідомили в Асоціації виробників молока.

Уже завершено роботи з організації індивідуального утримання телят. Корів тут доять у доїльній залі GEA.

Крім того, у господарстві триває робота над новим корпусом молочнотоварної ферми на 750 корів у селі Дружба. На майданчику встановлено установку для сепарування гною. Суху фракцію планують використовувати як відновлювану підстилку, а рідку, після відстоювання у критих бетонованих лагунах, вноситимуть шлангами на поля поруч із фермою.

Торік «Велес Віта» побудував першу чергу молочнотоварної ферми на 700 голів у селі Дружба. Інвестиції в розбудову склали 45 млн грн, із яких 11 млн грн – вартість молочного блоку з доїльною залою Milkline на 28 місць.

За словами керівника господарства Петра Струсевича, до кінця року також планується придбати понад 100 племінних нетелей.

Як повідомлялося, «Прогрес» (Волинська область) хоче встановити ще одну доїльну залу.

Довідка

«Велес Віта» орендує понад 3,1 тис. га угідь. Розвиває скотарство в селах Попелюхи, Дружба та Біляни. Утримує 3,76 тис. голів ВРХ, у тому числі 1,07 тис. голів корів.