Тваринництво

На відтворювальні здатності індичок впливає мікроклімат у пташнику

На відтворювальні здатності індичок впливає мікроклімат у пташнику

Оптимальний мікроклімат у приміщенні впливає на здоров’я та репродуктивні якості племінних індичок.

У холодну пору року в пташнику слід підтримувати температуру повітря на рівні +12-16 °С за відносної вологості повітря 60-70%.

Вентиляційна система повинна мати широкий діапазон регулювання, щоб забезпечити найоптимальніший режим роботи вентиляторів за високої зовнішньої температури та мінімальний – за низької.

Швидкість руху повітря в пташнику в холодну пору року має бути не більшою за 0,3 м/с, а в теплу пору не перевищувати 1,2 м/с.

Уміст шкідливих газів у повітрі приміщень не повинен бути більшим за такі значення: NH3 – 0,015 мг/л, H2S – 0,005 мг/л, СО2 – 3,56-3,95 мг/л.

На 210-й день вирощування тривалість світлового дня для індичок племінного стада збільшують із 8 до 14 годин. Наприкінці періоду несучості тривалість світлового дня в індичок триває 17 годин. Тривалість світлового дня в самців, починаючи зі 120 доби вирощування, триває 14 годин.

Інтенсивність освітлення в  пташнику має становити 10-15 лк. Світловий день регулюється автоматично за заданою програмою за допомогою спеціальних пристроїв.

Як повідомлялося, індики можуть впадати в депресію та скоювати суїцид.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!