Тваринництво
Головне:
Тваринництво

На Київщині вирощуватимуть мармурову яловичину

Цього року компанія «Ерідон» запустила на Київщині ферму з вирощування елітних телят порід абердин-ангус і шароле за найсучаснішими світовими технологіями.

За словами директора сільськогосподарського відділу компанії Володимира Яковчука, рішення зайняти цю нішу було прийнято через те, що в Україні цей сегмент не зайнятий. А для «Ерідона» це один із способів диверсифікації бізнесу.

«Ми придбали маточне поголів’я й будемо його відгодовувати з подальшою реалізацією на вітчизняному та зарубіжних ринках. Розглядаємо кожен сегмент нашого бізнесу як окремий бізнес-юніт, який повинен бути рентабельним і економічно обґрунтованим», – зазначає Володимир Яковчук.

У групі компаній новий комплекс із відгодівлі м’ясних порід худоби розглядають як вертикально-інтегрований цикл. Власник цілковито забезпечує заготівлю кормів, аби бути певними у їхній якості.

Як зазначається, корми становлять до 70% формування відгодівлі ВРХ, у перерахунку на кілограми м’яса чи літри молока. До речі, середньодобовий приріст на кожну тварину тут розраховано на рівні 1600 г.

Умови для утримання тварин передбачають врахування суворих міжнародних стандартів, починаючи із глибокої підстилки для тварин і вентиляції та закінчуючи раціоном.

Худоба елітних порід тут утримуватиметься від народження до віку півтора роки. На сьогодні на фермі нараховується понад 1100 голів ВРХ першої черги. У планах – подальше розширення потужності тваринницького комплексу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали