Тваринництво
Головне:
Тваринництво

На Харківщині зупинили роботу птахофабрики «Курганський бройлер»

На Харківщині зупинили роботу птахофабрики «Курганський бройлер»

Птахофабрику «Курганський бройлер» (Харківська область), що входить до складу компанії «Комплекс Агромарс», закрили й опечатали. Про це УНН повідомили у Міністерстві юстиції.

Рішення зупинити роботу птахофабрики через її пожежонебезпечність виніс Харківський окружний адміністративний суд ще в листопаді 2019 року через порушення підприємством низки вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Судове рішення набуло законної сили на початку лютого цього року. Виконавче провадження про закриття птахофабрики відкрите 31 березня 2020 року. З того часу виконавці намагалися зупинити роботу підприємства.

«До повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей», – уточнили у Мінюсті.

Наприкінці травня роботу птахофабрики було зупинено.

«Державним виконавцем 26.05.2020 за участю представників стягувача – представників Балаклійського РВ ГУ ДСУНС у Харківській області здійснено вихід за місцем знаходження ТОВ «Курганський бройлер» та встановлено, що будівлі ТОВ «Курганський бройлер» знеструмлені з опечатуванням пристроїв відключення джерел електропостачання, про що складено відповідний акт», – ідеться в повідомленні.

Постанова про закінчення виконавчого провадження винесена 3 червня.

Як повідомлялося, «Комплекс Агромарс» хоче збільшити обсяги експорту курятини.