Тваринництво

На форумі «Молочна ферма» Конрад Круль розповість, як мінімізувати випадки діареї у телят

На форумі «Молочна ферма» Конрад Круль розповість, як мінімізувати випадки діареї у телят

Розлад кишківника є однією з основних причин загибелі телят у перші чотири тижні життя. Тому перед молочнотоварними фермами стоїть нагальне питання – вдосконалити профілактику діареї.

Це обговорюватимуть на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво» 21 жовтня.

Із доповіддю на цю тему виступить Конрад Круль, фахівець із питань годівлі та здоров’я тварин, менеджер із розвитку бізнесу компанії «Реттенмайєр Україна».

Він зазначив, що на шляху до здорової та продуктивної корови телятам доводиться долати низку критичних етапів.

«У новонароджених телят не повністю розвинені шлунково-кишковий тракт та імунна система, що призводить до порушень травлення та діареї, – підкреслив Конрад Круль. – Ефективною профілактикою проблеми може стати застосування у годівлі телят нерозчинної сирої клітковини».

За додавання традиційних джерел клітковини – побічних продуктів переробки зерна й олії – існує великий ризик ураження мікотоксинами. Натомість застосування концентрату сирої клітковини – ефективний спосіб підтримати здоров’я телят у перші тижні життя.

Додавання концентрату у раціон телят сприяє кращому розвитку рубця, а кількість випадків діареї при цьому значно знижується – це підтверджено багатьма молочними фермами.

Як виростити здоровий молодняк ВРХ із добрими приростами та скоротити витрати підприємства на ветеринарію, Конрад Круль розповість на Всеукраїнському практичному форумі «Молочна ферма. Ефективне виробництво», який відбудеться у Києві.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.