Тваринництво

На Буковині ще одне господарство набуде статусу суб’єкта племінної справи

На Буковині ще одне господарство набуде статусу суб’єкта племінної справи

ТзОВ «Генетік-Інвест» (Чернівецька область) може набути статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької ОДА за результатам засідання експертної комісії області.

Господарство закупило в Данії високопродуктивне поголів’я свиноматок для подальшого розведення та реалізації молодняку господарствам, які планують вирощувати високопродуктивних тварин.

Всі члени комісії проголосували одноголосно за прийняття такого рішення і вирішили надати експертній комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України для розгляду на засіданні матеріали ТзОВ «Генетік-Інвест» з рекомендацією розглянути документи з можливим присвоєнням статусу племінного репродуктора з розведення свиней LL Данський Ландрас.

На 1 січня 2022 року в області налічується 14 суб’єктів племінної справи у тваринництві, яким присвоєно 19 статусів, це чотири господарства по скотарству (молочному і м’ясному), два по свинарству, п’ять по вівчарству, три по рибництву.

Нагадаємо, «Генетік-Інвест» спеціалізується на вирощуванні племінних свиней данської генетики порід ландрас, дюрок та велика біла.