Тваринництво

Мобільний комбікормовий завод працюватиме навіть там, де немає електромереж

Мобільний комбікормовий завод працюватиме навіть там, де немає електромереж

Мобільний комбікормовий завод розрахований на господарства, які не хочуть інвестувати кошти й час у будівництво заводу на своїй території, але бажають виробляти корми з власного врожаю.

Ідея поставити комбікормовий завод на колеса, щоб він обслуговував ферми в різних точках, вперше виникла у німецької компанії Buschhoff 40 років тому, зазначає Kurkul.

«Мобільні комбікормові заводи чудово підійдуть невеликим і середнім господарствам, які хочуть запустити тваринницький напрям із мінімальними капіталовкладеннями, а також господарствам, у яких кілька комплексів, розкиданих по регіону, – зазначив генеральний директор Buschhoff Крістіан Бушхофф. – Фермеру, що має три ферми, достатньо буде придбати один мобільний завод».

Ще одна проблема, яку дозволяють вирішувати мобільні комбікормові заводи, – це поганий доступ до електромереж або ж взагалі його відсутність. Також це дозволяє уникнути паперової та бюрократичної тяганини з узгодженням будівництва та отриманням необхідних дозволів.

Причому мобільний комбікормовий завод готовий розпочати роботу хоч завтра на противагу тривалій дозвільній процедурі, без якої стаціонарний завод не запрацює. «Тож ця опція корисна не лише для невеликих ферм, а й для потужних господарств, які хочуть запустити роботу якомога швидше», – пояснив Крістіан Бушхофф.

А якщо раптом через 5-10 років у господарства не буле потреби в комбікормі, мобільний завод завжди можна продати, адже він на колесах.

Довідка

Головний напрям діяльності Buschhoff – комбікормові заводи й обладнання для них. Окрім стаціонарних заводів, компанія пропонує їхні мобільні версії, на базі вантажівки. Також виробляє обладнання для транспортування і зберігання зерна.