Тваринництво

«МХП-Баффало» встановив додаткову кормолінію

ТОВ «МХП-Баффало» (Волинська область) нещодавно встановило додаткову кормолінію. Комбікормовий завод із пневматичною подачею доповнив наявну установку.

Про це повідомили у компанії.

Новий компактний млин-змішувач переробляє різні види зернових культур на комбіновані кормові суміші. І робить усе герметично.

«Нова кормолінія дає змогу робити за день значно більше кормів, ніж раніше, – зазначив завідувач господарства Анатолій Білан. – Вдалося оптимізувати робочий процес і зменшити фізичне навантаження. Раніше багато часу витрачалося на вивантаження. А зараз кормолінія має дві ємкості: поки одна готується, друга – вивантажується. І так почергово. На день виграємо 2-2,5 години».

Вантажні автомобілі не заїжджають у приміщення, що полегшує підтримувати його в чистоті.

Раніше в транспортер подавали немелені зерно, шрот, побічний продукт кукурудзи, і в результаті тварини такий корм не перетравлювали на 100%. Зараз усі ці інгредієнти проходять через млин. Усі складники якісно перемелюються, перетираються, і позитивні зміни відчутні: тварини ситі і якісно перетравлюють корм.

Як повідомлялося, спрощено держреєстрацію потужностей із виготовлення кормів для тварин.

Довідка

«МХП-Баффало» входить до агрохолдингу МХП. Займається м’ясним скотарством і рослинництвом – здебільшого для годівлі худоби.