Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

LED-лампи допомагають заощаджувати на освітленні пташника

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Багато моделей LED-ламп розроблено для точкового освітлення і непридатні для пташників.

Для скорочення затемнених ділянок кут падіння світлового випромінювання має становити 120-160°. Чим менший кут падіння світла, тим більше тіней між джерелами освітлення й стіною.

Під час використання ламп розжарювання світло здебільшого спрямовується на стелю й стіни. За використання LED-ламп із кутом світлового випромінювання 160° світло потрапляє безпосередньо на птицю, в результаті чого досягається скорочення витрат електроенергії на освітлення непотрібних поверхонь.

Більшість LED-ламп затемнюється нелінійно – тобто для затемнення потрібен значний поворот димера. Нові димери запрограмовані таким чином, щоб компенсувати цей недолік.

Однак димери та LED-лампи можуть бути сумісними не на 100%. Це треба враховувати, аби забезпечити однакове й правильне затемнення ламп.

Як повідомлялося, для пташника придатна не кожна LED-лампа.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!