Тваринництво

Китай у березні на 150% наростив імпорт свинини

У березні Китай імпортував на 150% більше свинини, як порівняти з аналогічним періодом 2019 року.

Про це свідчать останні дані китайської митниці, пише Pig World

Таке різке збільшення можна частково пояснити відновленням роботи портів після перебоїв, викликаних спалахом коронавірусу.

Хоча збільшення поставок спостерігається у всіх постачальників, не всі з них отримали однакову користь, зауважила аналітик AHDB Бета Уілкінс.

«США, зокрема, цього року наростили свою частку ринку, а поставки з Бразилії виросли більше, ніж у цілому по ринку», – зазначила вона.

Динаміка процесу при цьому не повністю залежить від цін. Американська свинина мала одну з найнижчих на ринку цін, а бразильська була найдорожчою.

Поставки з Канади зросли на 44%, як порівняти з рівнем минулого року, показуючи перші ознаки реального відновлення після скасування заборони на канадську свинину в листопаді 2019 року. Частка ринку досягла 9%.

Офіційні дані свідчать, що, незважаючи на зростання обсягів свинини із ЄС та Великої Британії на 132%, як порівняти з аналогічним періодом 2109 року, їхня частка ринку скоротилася в річному обчисленні.

Ціна на імпортну свинину також впала з пікової на початку року до 19,67 китайських юанів/кг. Аналогічна тенденція простежується і з цінами на живих свиней: вони впали з 37,51 юанів/кг у середині лютого до 33,3 юанів/кг наприкінці квітня.

«Наскільки сприятливим буде ринок цього року, залежить від того, як ключові постачальники, а також сам Китай вийдуть із боротьби з вірусом, – вважає Бета Уілкінс. – Значні економічні труднощі, викликані тривалим відновленням або другими хвилями інфекції, можуть знизити ціну на свинину».

Як повідомлялося, у кількох китайських провінціях сталася нова хвиля спалахів АЧС.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!