Тваринництво

У кількох китайських провінціях – нова хвиля спалахів АЧС

Плани Китаю щодо поступового відновлення поголів’я свиней, починаючи з цього року, можуть бути зруйновані, оскільки влада кількох провінцій повідомила про нові спалахи АЧС.

Про це пише euromeatnews.

У лютому кілька великих розплідників Китаю почали завозити поросят із Франції, намагаючись відновити свої господарства. Однак ризик нових спалахів АЧС високий, незважаючи на заходи біобезпеки, прийняті в останні півтора року китайськими свинарями.

Нові випадки АЧС зареєстровано наприкінці минулого тижня на кількох фермах провінції Ганьсу та у двох скотовозах із поросятами у провінціях Сичуань та Внутрішня Монголія.

З серпня 2018 року чисельність китайських свиней скоротилася наполовину, що становить 25% у світовому поголів’ї. З початку кризи АЧС Китай все більше залежить від імпорту свинини, а збитки для галузі оцінюються в $140 млрд, зазначають аналітики з Коледжу тваринницьких наук і технологій Китайського сільськогосподарського університету.

При цьому Євросоюз, основний постачальник свинини на китайський ринок, також має  проблему АЧС. Сім держав-членів ЄС борються з хворобою, серед яких найбільше постраждали Румунія, Польща та Болгарія.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!