Тваринництво

Криворізький міськмолокозавод працює у посиленому режимі

Криворізький міськмолокозавод № 1 за воєнного стану працює у посиленому режимі. Сировиною основний виробник молочної продукції міста забезпечений, асортимент продукції залишається на тому ж рівні, повідомляє Контакт-центр м. Кривий Ріг.

Наразі Криворізький молокозавод переробляє 40 тонн молочної та кисломолочної продукції. В асортименті підприємства збережені всі основні види продукції, що постачається по всій Дніпропетровській області.

 «З початку року ми виробили понад 1,4 тис. тонн продукції, – зазначив в.о. директора міськмолокозаводу № 1 Павло Сухоцький. – У перші дні війни був спад виробництва на 30%, але на сьогодні виробництво стабілізувалося, налаштували роботу в умовах воєнного стану. Ми зберегли  колектив – 160 працівників, всі – спеціалісти своєї справи. Людям вчасно та у повному обсязі виплачується заробітна плата».

Працівники молокозаводу також беруть активну участь у волонтерському русі: надають машини для підвезення вантажів і продуктів харчування, дають продукти для військових і Тероборони, а також біженцям.

Як повідомлялося, понад 200 кг молочки від «Радивилівмолоко» передано на підтримку країни. «Молочний альянс» заявив, що не зменшив закупівлю молока у господарств.