Тваринництво

Катарські технології залучать у розвиток молочного поголів'я в Україні

Катарські технології залучать у розвиток молочного поголів'я в Україні

Мінагрополітики уклало Меморандуми про взаєморозуміння з катарськими компаніями Baladna Q.P.S.C. та Widam Food Company Q.P.S.C. Сторони домовилися співпрацювати та здійснювати обмін інформацією у сфері інвестиційних агропроєктів в Україні.

Також сторони підтвердили зацікавленість у розвитку молочної галузі, зокрема, молокопереробної, повідомили у Мінагрополітики.

Укладення меморандумів сприятиме інноваційно-інвестиційному розвитку сфери молочного виробництва України та забезпеченню продовольчої безпеки в цілому.

«Ми уклали меморандум із однією з найбільших компаній Катару, яка має дуже гарну експертизу, знання про технології, – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький. – Приміром, середній надій на корову на їхніх підприємствах у Катарі становить 40 л на день і є одним із найвищих у світі. Тому важливо, що катарські технології будуть залучені в розвиток молочного поголів’я в Україні».

Як повідомлялося, Baladna Q.P.S.C. (Катар) хоче побудувати в Україні молочну ферму на 25 тис. голів великої рогатої худоби.