Тваринництво

Канадський уряд підтримує молочний сектор

Канадський уряд підтримує молочний сектор

Спілка Dairy Farmers of Canada (DFC) задоволена основними елементами федерального пакету підтримки аграрного сектору. На її думку, він забезпечить допомогу молочним фермерам в умовах пандемії COVID-19.

Про це пише Dairy Global.

Зокрема, йдеться про збільшення можливостей запозичень для Канадської молочної комісії (CDC), а також додаткове фінансування для відновлення сільського господарства  в рамках програми державного резервування, яка включатиме відбір молочних корів.

«Ми ніколи не бачили такого коливання попиту на молоко, – сказав президент DFC П’єр Лампрон. – Незважаючи на всі зусилля, спрямовані на управління виробництвом відповідно до потреб споживачів, неоднорідний попит призвів до того, що молоко довелося утилізувати на фермі, а цього жоден фермер не хоче бачити».

Пакет підтримки включає в себе зобов’язання уряду працювати з опозиційними партіями задля збільшення можливостей зберігання молочних продуктів, поки ринок не відновиться.

DFC також підтримує програму закупівель надлишків продуктів харчування для передачі тим, хто їх потребує. «Ми виділили понад $10 млн на молочні продукти для продовольчих банків по всій країні, щоб підтримати незаможних канадців», – зазначив П’єр Лампрон.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!