Тваринництво

Індиків Хайбрід Конвертер доцільно вирощувати до 5-5,5 місяців

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Індиків Хайбрід Конвертер доцільно вирощувати до 5-5,5 місяців

Індиків Хайбрід Конвертер доцільно вирощувати до 5-5,5 місяців

Індиків кросу Хайбрід Конвертер економічно доцільно вирощувати до віку 5-5,5 місяців за набору ваги 23-24 кг, за подальшої відгодівлі конверсія корму різко знижується. За інтенсивної відгодівлі генетичний потенціал Хайбрід Конвертер дає змогу отримати особин масою до 30 кг.

Хайбрід Конвертер – один із найважчих кросів індиків, який вирощують за використання промислових технологій. За швидкі темпи набору маси птицю цього кросу інколи називають індостраусами.

Тушки індиків Хайбрід Конвертер мають привабливий зовнішній вигляд та відмінні м’ясні якості. Оскільки крос скоростиглий, він також вигідний для розведення у дрібних фермерських і присадибних господарствах.

Надзвичайно цінним у представників кросу Хайбрід Конвертер, окрім м’яса, є м’який і легкий пух.

Індики цього кросу мають високу акліматизаційну здатність та відносну стійкість до хвороб. Однак остання властивість проявляється лише за дотримання основних ветеринарно-санітарних заходів під час вирощування.

За вирощування з використанням вільних вигулів особини кросу здатні досить швидко переміщатися у просторі (швидкість бігу – 45 км/годину та висота злету – до 2 м). Яйцекладка у самок відбувається взимку чи навесні за яйценосності близько 50 доволі великих за розмірами яєць. Представники кросу, як порівняти з іншими, неагресивні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями