Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Імпорт української курятини до ЄС відновиться після офіційної публікації відповідного рішення

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Імпорт української курятини до ЄС відновиться після офіційної публікації відповідного рішення

Єврокомісія ухвалила рішення щодо застосування принципу зонування за імпорту української курятини до країн-членів Європейського Союзу. Відповідно до процедури, офіційне рішення має бути опубліковане впродовж 10 днів із моменту ухвалення – лише тоді воно набуде чинності.

На цьому наголосила т. в. о. голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

Наразі обмеження щодо експорту птиці до ЄС діють щодо всієї території України, додала вона.

Держпродспоживслужба веде перемовини з кожною країною, яка запровадила обмеження на імпорт української продукції птахівництва, зауважила Ольга Шевченко.

За її інформацією, всі заходи, пов’язані з ліквідацією грипу птиці на території Вінницької області, вже завершені. Про це також поінформували міжнародне співтовариство.

«Ми повідомили наших торговельних партнерів щодо вжитих заходів, – сказала Ольга Шевченко. – Крім того, така інформація направлена до Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ). Також було поінформовано, що спалах пташиного грипу в Україні був одиничний, і станом на сьогодні всі заходи завершені».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!