Тваринництво

Херсонська «Зоотехнологія» шукає білково-мінеральні добавки для свиней

Херсонська «Зоотехнологія» шукає білково-мінеральні добавки для свиней

Свинарське підприємство «Зоотехнологія» (Бериславський район Херсонської області) продовжує працювати, але має проблему з білково-мінеральними вітамінними добавками (БМВД).

Про це AgroTimes повідомив Вадим Демиденко, заступник директора з будівництва «Зоотехнології».

«Ячменем, пшеницею ми забезпечені – підвозять місцеві аграрії. Але нам бракує БМВД, – зазначив він. – Свиноматки втрачають вагу; у тих, хто після опоросу, немає молока. Відлучені поросята також потребують якісного корму».

За словами Вадима Демиденка, раніше вони співпрацювали з компанією з Нової Каховки, а тепер неможливо переїхати через плотину: репродуктор на іншому березі Дніпра, у Новорайську.

Останніми роками, після подорожчання зернових, господарство скоротило відгодівлю свиней і зосередилося на продажу поросят. Наразі «Зоотехнологія» утримує 770 свиноматок. Вони потребують 6 тонн БМВД на тиждень.

«І ці потреби зростатимуть, – зауважив Вадим Демиденко, – адже зараз ніхто не забиратиме в нас поросят. Щотижня народжується 450 поросят. Отже, з часом вони теж потребуватимуть добавок».

Водночас «Зоотехнологія» має площі для розміщення поросят на відгодівлю.

«Може, хтось зацікавиться якраз відгодівлею тварин на нашому майданчику – це можливо, – зазначив Вадим Демиденко. – Бійня в нас також є, але у Скадовську. Зараз туди не доїхати…».

Також є потреба у ветпрепаратах, додав він.

З пропозиціями звертатися до Вадима Демиденка: (067) 245-85-38. Хоча зв’язок наразі нестабільний, тому краще через Viber або Telegram, уточнив він.