Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Фермеру потрібно 1,5 га землі на корову для забезпечення кормами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Фермеру потрібно 1,5 га землі на корову для забезпечення кормами

Фермеру потрібно 1,5 га землі на фуражну корову за відсутності ринку грубих кормів і чіткого розуміння, як відбуватиметься обіг сільгоспземель, пише MilkUa.

«Якби у нас був ринок кормів, то у випадку неврожайного року можна було б докупити фураж, мінімум становить 1 га на корову, – зазначив генеральний директор ТОВ «Молоко Вітчизни» (Сумська область) Федір Рошка. – З урахуванням того, що в нас немає ринку грубих кормів, фермеру, щоб почуватися безпечно, потрібно 1,5 га: 0,5 га, щоб компенсувати ризики неврожайного сезону».

У 2019 році в розпорядженні цього підприємства було всього 42 га землі. Зелену масу на корм купували за ринковими цінами.

Цього року «Молоко Вітчизни» планує більшу частину корму купити, а частину виростити на орендованій землі.

«Гадаю, взявши в оренду землю, отримаємо дешевший корм, – розповів Федір Рошка. – Хочемо глибше зануритись у кормовиробництво і спеціалізовані гібриди. Сьогодні розуміємо: що посіяли, те й з’їмо».

Як повідомлялося, після отелення деякі корови не можуть споживати необхідну кількість сухої речовини корму.

Довідка

ТОВ «Молоко Вітчизни» у листопаді 2018 року було виділено в окрему незалежну господарську структуру з групи компаній «Вітчизна». Загальне поголів’я ВРХ у господарстві налічує понад 6 тис. голів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!