Тваринництво

ФАО проведе тендер на закупівлю кормів і кормових добавок для тварин

ФАО оголошує національний тендер на закупівлю кормів і кормових добавок для тварин для підтримки вразливих виробників продукції тваринництва у 13 областях України, які мешкають у сільській місцевості.

Програма поширюється на понад 27 тис. домогосподарств у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській та Чернівецькій областях.

За оцінками ФАО, близько 64% сільських домогосподарств в Україні, які займаються тваринництвом, повідомили зростання труднощів із придбанням кормів для тварин. Як наслідок, багатьом сільським домогосподарствам не залишається іншого вибору, окрім як вдаватися до негативних стратегій виживання, зокрема продажу виробничих активів та скорочення витрат на корми та кормові добавки для тварин.

Забезпечення тварин кормами, мінеральними добавками та ветеринарними препаратами є частиною Плану швидкого реагування ФАО (березень-грудень 2022 року) і спрямована на підтримку найбільш постраждалих сільських домогосподарств, які займаються тваринництвом, для задоволення потреб їхніх сімей у продовольстві та харчуванні. Діяльність стала можливою завдяки фінансовій підтримці Австралії, Бельгії, Європейського Союзу, Українського гуманітарного фонду, Фонду Луї Дрейфуса та Франції.

Потенційні постачальники можуть подати пропозиції на повну або часткову кількість таких засобів для вирощування птиці, телят та свиней:

  • Пшениця подрібнена (всього 3209,1 тонни);
  • Кукурудза подрібнена (всього 1517,8 тонни);
  • Універсальна білково-вітамінно-мінеральна кормова добавка (845,65 тонни);
  • Стартова білково-вітамінно-мінеральна добавка (437,99 тонни);
  • Білково-вітамінно-мінеральна добавка для вирощування (437,99 тонни);
  • Білково-вітамінно-мінеральна добавка для відгодівлі (всього 1094,98 тонни);
  • Макуха соняшникова (всього 1583,85 тонни).

Для участі у тендері постачальники мають подати заявку через Глобальний ринок ООН, обравши тендер Procurement of animal mineral supplements and feed kits for Ukraine (open for Ukrainian suppliers only) (Закупівля мінеральних добавок та комбікормів для тварин – Україна (відкритий лише для українських постачальників)).

Кінцевий термін подання заявки – 12 грудня, 10:59 за київським часом.

Постачальники повинні бути зареєстровані. Детальні інструкції щодо доступу до тендерної документації ФАО та подання тендерної пропозиції через ГРООН можна завантажити на сторінці UNGM Tender Management (Управління тендерами ГРООН).

1 грудня об 11:00 ФАО проведе онлайн-конференцію для потенційних постачальників.