Тваринництво

«Лібера Ленд» планує отримати статус племінного господарства з розведення абердин-ангуської породи ВРХ

ТОВ «Лібера Ленд» (Дніпропетровська область), що спеціалізується на розведенні ВРХ абердин-ангуської породи, планує отримати статус племінного господарства.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів керівник бізнес-напряму «М’ясне скотарство і напівфабрикати» ТОВ «Лібера Ленд» Костянтин Ковтун.

«Наявність чистопородного поголів’я цієї породи висуває перед нами план – отримати статус племінного господарства й реалізовувати не лише відгодованих биків і напівфабрикати після їхнього забою для українського роздрібного ринку, а й породистих телиць абердин-ангусів для вирощування у господарствах України та закордоння», – сказав він.

У господарстві утримують 500 голів ВРХ абердин-ангуської породи: корів, телиць і биків-запліднювачів для природного відтворення стада.

«Стратегія розвитку компанії на найближчі роки полягає в тому, щоб вирощувати тварин м’ясної породи й вивести на ринок максимально натуральну м’ясну продукцію (напівфабрикати), аби забезпечити населення України високоякісною телятиною – стейками, філе тощо», – зазначив Костянтин Ковтун. – Тобто головне наше завдання –  забезпечити приріст натуральної телятини без додавання будь-яких антибіотиків і стимуляторів росту».

За його словами, для годівлі використовують тільки натуральні корми власного виробництва. На своїх полях компанія вирощує зернові й овочеві культури.

«Також мінімізували використання антибіотиків, відмовилися від будь-яких стимуляторів росту – лише натуральні процеси», – підкреслив Костянтин Ковтун.

Як повідомлялося, «Лібера Ленд» освоїла вирощування телят без незбираного молока, використовуючи його замінник.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!