Тваринництво

«Дан-Фарм Україна» та «ДФУ Агро» продовжують працювати

«Дан-Фарм Україна» та «ДФУ Агро» продовжують працювати

Свинарські компанії «Дан-Фарм Україна» (Київська область) та «ДФУ Агро» (Житомирська область) продовжують працювати, щоб забезпечувати стабільність і продовольчу безпеку.

Про це повідомили у «Дан-Фарм Україна».

У компанії наголосили, що забезпечують свининою українських військових, зберігають робочі місця для всіх своїх працівників і постійно контактують із тими, хто вимушено покинув свої домівки.

Крім того, «ДФУ Агро», яка багато років підтримує села та міста на території своєї присутності, запевнила, що й надалі планує допомагати Коростеню, де внаслідок ракетних ударів були зруйновані приватні будинки та інфраструктура.

Як повідомлялося, «Дан-Фарм Україна» планує збільшити поголів’я свиней. Також компанія запроваджує енергоефективні технології.

Довідка

«Дан-Фарм Україна» – ферма повного циклу з підрозділами репродукції та дорощування потужністю 110 тис. поросят на рік. Супутні виробництва — рослинництво, виготовлення комбікорму. На свинокомплексі одночасно утримують 3,5 тис. свиноматок, 8-9 тис. поросят-сисунів, 1,2 тис. голів ремонтного молодняку, 30 кнурів, 15 тис. поросят на дорощуванні (до 30 кг).

«ДФУ Агро» займається відгодівлею свиней, одночасно утримує 20 тис. голів.