Тваринництво

Ціни на живець свиней призупинили падіння

Ціни на живець свиней призупинили падіння

У кінці вересня ціни на свиней забійних кондицій призупинили низхідний рух. 

Так, за результатами моніторингу цін закупівлі на живець свиней, середньоринкова позначка цього тижня зупинилася на рівні 45,45 грн/кг, що незначно відрізняється від минулого тижня, повідомляє Асоціація «Свинарі України».

Протягом останнього тижня вересня більшість виробників свинини реалізували товарне поголів’я по 43,5-46,5 грн/кг. Хоча торги минулого тижня були досить напруженими, більшість операторів змогли втримати ціну в межах минулотижневого діапазону.

Ключовим чинником підтримки внутрішніх цін на ринку живця залишається обмеженість пропозиції тварин забійних кондицій і, як наслідок, підвищена конкуренція між закупівельниками, зокрема у Центрі та у Західних областях. 

З огляду на це, частина переробних підприємств проявляє більшу активність закупівлі: деякі заготівельники починають перемовини про товарні партії на наступний тиждень раніше ніж зазвичай, окремі – перестраховуються та замовляють додаткові об’єми.

Такі настрої вселяють у свинарів сподівання на відносну стабільність цін закупівлі на початку жовтня, а найоптимістичніші не виключають можливості незначної реабілітації цін.

Представники Асоціації «М’ясопереробної галузі» стриманіші у прогнозах та очікують, що ціни закупівлі наступного тижня коливатимуться в межах 43,5-46 грн/кг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!