Тваринництво

Ціна на живець свиней опустилася до 45 грн/кг

Ціна на живець свиней опустилася до 45 грн/кг

Діапазон котирувань на ринку живця свиней в Україні укріплюється в межах, актуальних упродовж літа. Планова середньоринкова позначка за останній тиждень жовтня втратила лише 1% та опустилася до рівня 45 грн/кг.

Про це повідомили в Асоціації свинарів України.

Сезонне просідання внутрішніх цін закупівлі живця свиней поступово вповільнюється. Так, під час торгів минулого тижня частина виробників свинини змогла втриматися на досягнутому рівні. Решта скорегували цьоготижневу ціну на 0,2-1 грн/кг у бік пониження.

Отже, більшість товарних партій на межі жовтня й листопада реалізовували живець свиней по 44-46 грн/кг, а нижчі ціни зустрічалися епізодично.

На ринках ключових країн ЄС складається відносний баланс між попитом і пропозицією свинини. Ціни там також завмерли в очікуванні активізації попиту як з боку експортерів, так і внутрішніх переробників на час підготовки до зимових свят. У результаті бар’єрний рівень цін закріпився на позначці 44 грн.

М’ясопереробники очікують, що діапазон закупівельних цін наступного тижня звузиться до 44-45 грн. При цьому більшість операторів розраховує, що впродовж першої декади листопада середня цінова позначка перебуватиме на рівні бар’єрної.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!