Тваринництво
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Тваринництво

Антибіотики не завжди рятують телят від діареї

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Антибіотики не завжди рятують телят від діареї

Перехід із молока на його замінник також може бути причиною виникнення діареї у телят.

Раннє застосування тетрациклінів і неоміцину у молодняка може призвести до зміни ворсинок, мальабсорбції й, отже, до легкої форми діареї. Тривала терапія із застосуванням високих доз антибіотиків також може спричинити бактеріальну суперінфекцію кишківника.

Проблема в тому, що для лікування хвороби антибіотики часто застосовують неправильно. Вдаватися до антибіотиків є сенс тільки тоді, коли причиною діареї в телят є бактерії, а не віруси, найпростіші або проблеми годівлі.

Для максимального скорочення використання антибіотиків для лікування діареї у телят потрібно розглянути альтернативи. Так, відповіддю можуть бути яєчні антитіла у поєднанні з електролітами.

Як повідомлялося, покращення гігієни на тваринницькому комплексі дозволяє запобігти діареї в телят.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!