Техніка

«Завод Кобзаренка» випустить нові 120-кубові причепи

«Завод Кобзаренка» відкриває нові напрямки виробництва, збільшує його обсяги та готує до випуску нові причепи більшого об’єму.

Про це розповів директор «Заводу Кобзаренка» Анатолій Кобзаренко на своїй Фейсбук-сторінці.

«Ми постійно відкриваємо нові напрямки виробництва. Зокрема, вже у квітні запускаємо лінію металочерепиці; встановлюємо лінію сендвіч-панелей, устаткування для яких закупили в Хорватії; розпочинаємо будівництво зерносушильного комплексу, електростанції на щепі потужністю 8 МВт та виробництво теплиць. Також ми почали виготовляти агрегати для мульчування пожнивних решток і вже маємо на них замовлення до кінця року», – зазначає директор підприємства.

За його словами, у 2021 році «Завод Кобзаренка» планує продати 100 алюмінієвих причепів, а в 2022 – 200.

«Взагалі в Україні за рік продається десь 500 причепів. Я думаю, за 2-3 роки ми будемо на 90% забезпечувати Україну алюмінієвими причепами. І це буде не лише 50, 55 і 58 м3. Уже в наступному місяці ми починаємо виготовляти 90-кубові причепи, а до кінця 2021 року випустимо нові 120-кубові причепи для перевезення щепи і лушпиння соняшника», – додає Анатолій Кобзаренко.

Нагадаємо, «Завод Кобзаренка» збільшує виробничі потужності. Раніше повідомлялося, перевантажувальний бункер ПБН-30 ефективний на схилах.