Техніка

Завод JOSKIN ESA у Люксембурзі продовжує будівництво 

Завод JOSKIN ESA у Люксембурзі продовжує будівництво 

Після затримки з початком робіт будівництво нового заводу JOSKIN ESA Великому Герцогстві Люксембург йде повним ходом.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Пояснюють, що через те, що ділянка, обрана для цього проекту, розташована на території двох комун – Санем та Еш-сюр-Альзетт, кількість необхідних дозволів на будівництво було подвоєно, що відстрочило початок реалізації проекту, який вдалося розпочати лише у грудні 2023 року, тобто майже на рік пізніше за передбачуваний термін.

Після завершення зведення структури західного корпусу та його облицювання плитами Hebel бригади розпочали монтаж покрівельних листів. Роботи з ізоляції та гідроізоляції повинні розпочатися у середині червня.

Будівництво будівель (криті, закриті та обшиті корпуси) має бути завершено до кінця жовтня 2024 року, а монтаж основного обладнання (лінія обробки поверхні) планується розпочати у січні 2025 року. В результаті очікується, що завод буде запущений у експлуатацію у 3-му кварталі 2025 року.

У компанії нагадують, що на новому майданчику площею 15 800 м², побудованому на ділянці площею 6,2 га (включаючи 1,4 га зелених насаджень), буде здійснюватися збирання великотоннажних причепів-самоскидів та однієї лінійки розкидачів гною JOSKIN.

Будівельні роботи на люксембурзькому об’єкті виконує валлонська будівельна компанія Ramaekers Construction, розташована в місті Шиме, з якою JOSKIN вже неодноразово співпрацював, зокрема, у Сумані, Польщі та Франції.

Читайте також: Leboulch розширює свій завод