Техніка

Завдяки агресивним дискам SWIFTERDISC рівномірно подрібнює й перемішує рештки

Дисковий лущильник SWIFTERDISC XE 12000 у господарстві «Екотера» (Хмельницька обл.) придбали цієї весни і перші враження від агрегата дуже позитивні.

Про це AgroTimes розповів власник ТОВ «Екотера» Давід Ожюм’є.

«У нас стоять агресивні А­-диски, розміщені за системою Twin­Disc, тобто два диски на одній стійці. Вони добре і рівномірно подрібнюють й перемішують рештки за невеликого навантаження на трактор», – зазначив аграрій.

Дванадцятиметровий лущильник працював у господарстві із тракторами Case IH Magnum 380 і New Holland T8.435. Робоча швидкість — від 12 до 15 км/год, таким чином, ним обробляють до 150 га за зміну. Це з тим, що поля мають нерівні.

Цього року працювали після кукурудзи перед сівбою ярого ячменя, а також після соняшнику перед соєю на досить вологому ґрунті, втім, залипання бруду на котках не було — вони обладнані спеціальними чистиками, тож агрегат добре себе показав.

«Цікаво спробувати його ще і в роботі на більш ущільненому ґрунті відразу після жнив (наприклад, після пшениці чи ріпаку)», – додав Давід Ожюм’є.

Нагадаємо, SWIFTERDISC дав змогу досіяти пшеницю на перезволоженому ґрунті. Крім того, він добре працює на різних ґрунтах.