Техніка

Yanmar пропонує доступного трактора-робота

Yanmar пропонує доступного трактора-робота

Виробник тракторів Yanmar продовжує перетворювати звичайні трактори в трактори-роботи. У Японії вже працює 50 таких автономних тракторів.

Про це повідомляє AgroTimes.ua

Перетворити звичайного трактора на робота коштує недорого. Ціна серійної моделі потужністю 113 к.с. збільшується лише на 20% (на 10 000 євро). За ці гроші фермер вже сьогодні може отримати автономну машину, яка здатна виконувати польові роботи. В Японії вже працюють 50 таких автономних тракторів. Більшість із них бере участь у вирощуванні рису, насамперед для виконання простих завдань, таких як обробка рослин та сівба.

Yanmar пропонує 2 версії. Перший – це трактор-робот, який працює повністю самостійно після того, як ви дали чітке завдання трактору через вбудований планшет. З другою версією можна використовувати автономний трактор як послідовник, який буде йти слідом за ведучим трактором і виконувати ту ж саму роботу.

Модернізація включає встановлення GPS-приймача разом із 4 датчиками, які сканують навколишнє середовище на предмет перешкод, людей чи тварин, щоб трактор міг зупинитись і не завдати нікому шкоди. Самі датчики представляють собою 2 лазерні камери та 2 ультразвукових датчика з боків (на висоті входу в кабіну). Окрім Японії, перші версії роботів працюють у Південній Кореї та в Таїланді.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!