Техніка

Weidemann кардинально оновив навантажувач Hoftrac 1260LP

Навантажувач Weidemann Hoftrac 1260LP

Компанія Weidemann модернізувала навантажувач Hoftrac 1260LP, створивши більш маневрену, швидку та потужну машину, яка визначає новий стандарт у своєму розмірному класі.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Колісні навантажувачі серії LP (Low Position) мають нижчу габаритну висоту та низький центр ваги, що дозволяє долати проїзди заввишки менше 2 м без необхідності опускати захисний дах водія. Така конструкція забезпечує також покращену стійкість машини.

Зберігши ці переваги, виробник кардинально змінив навантажувач Hoftrac 1260LP, завдяки чому він став більш адаптований до різних сфер використання.

Двигун потужністю 25 к. с. тепер відповідає рівню викидів Stage V.

Перекидальне навантаження збільшили на 18%, порівняно з попередньою моделлю і, залежно від оснащення, воно становить від 800 до 1100 кг.

Для покращення маневреності навантажувачів Hoftrac оптимізували кути повороту та виступ задньої частини.

У моделі 1260LP встановлено P-кінематику, яка вражає точним паралельним рухом по всій довжині ходу. Стандартний вантажний пристрій має висоту підйому 2,5 м у точці повороту ковша. Опційно доступні два додаткових важеля довжиною 2,7 м або 2,9 м.

Кабіна була повністю перероблена. Зокрема, збільшено простір для водія та створено чудовий круговий огляд. Комфорт і безпеку оператора також підвищує зрізаний центральний тунель.

Система освітлення може адаптуватися до різних вимог. У стандартній комплектації на машині встановлені дві світлодіодні фари робочого освітлення спереду та одна ззаду (1000 люмен). Опційно можна вибрати комплект фар з яскравістю 2000 люмен, а також систему освітлення відповідно до StVZO (галогенна) та проблисковий маячок (світлодіодний).

Опційна 13-контактна розетка робить модель 1260LP ще більш універсальною у поєднанні з різними навісними знаряддями.

Крім того, компанія Weidemann розробила іншу концепцію приводу – Direct Wheel Drive: чотири двигуни монтуються прямо на колесах. Вони наводяться насосом гідравлічної системи приводу, тому механічні втрати відсутні. Разом з тим двигуни захищені від стрибків тиску.

Нагадаємо, Weidemann представив нові телескопічні навантажувачі T7.