Техніка

Weidemann модернізував навантажувач Hoftrac 1390

Навантажувач Weidemann Hoftrac 1390

У зв’язку з переходом на двигуни, що відповідають нормі викидів Stage V, компанія Weidemann здійснила перезапуск успішної моделі навантажувача Hoftrac та його ґрунтовну переробку.

Про це повідомляє Група компаній «ТРІА» на своїй Фейсбук-сторінці.

«Протягом багатьох років компанія Weidemann зі своєю 13-й серією успішно просувається на ринку в галузях сільського господарства, комунального господарства, а також дрібного виробництва/промисловості. Моделі проходили постійну доопрацювання і зрештою перетворилися в тип 1380 з виключно великою різноманітністю конфігурацій, які ми ще більше розширили в новій моделі», – йдеться в публікації.

Зазначають, що новий навантажувач Hoftrac 1390 може чудово адаптувати свою продуктивність до відповідних робочих завдань, зокрема, коригувати роботу двигуна, мостів і гідравлічної потужності.

«Завдяки нашому новому приводного механізму з електронним регулюванням ecDrive ви познайомитеся з новими можливостями використання й отримаєте абсолютно нові враження від руху. Унікальним для цього класу машин є великий простір у кабіні. Цей навантажувач точно підвищить продуктивність роботи», – додають у публікації.

Нагадаємо, Weidemann презентував в Україні новий великий фронтальний навантажувач.