Техніка
Головне:
Техніка

Ворушилки Vendro від компанії KRONE оснащені роторами із 3D-зубами

Машина для ворушіння Vendro від компанії KRONE

Компанія KRONE пропонує для ворушилок серії Vendro ряд роторів на вибір, відповідно до потреб господарства. Тривимірна форма роторів забезпечує швидке просушування та бережливе ставлення до трав’янистої маси.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Ротори з 3D-зубами OptiTurn KRONE

Серцем машини для ворушіння Vendro є концепція роторів з 3D-зубами OptiTurn. Нові зуби KRONE OptiTurn підігнутої форми обережно підбирають зелену масу й рівномірно розподіляють по всій ширині захвату. Варто зауважити, що корм підіймається, а не протягується по землі, відповідно так він менше пошкоджується та втрачається. Зуби кріпляться на граблинах і можуть бути розмішені на захват для ще інтенсивнішого ворушіння.

Великі опорні колеса розташовані максимально близько до зубів, що забезпечує ідеальний контакт із ґрунтом i його копіювання.  

Вільне розподілення зеленої маси забезпечує краще продування повітрям, що надзвичайно важливо. Адже рівномірне просушування зменшує у 1,5 рази втрати корисних речовин і на 1,5 МДж втрати енергії на кілограм сухої речовини.

Залежно від моделі компанія KRONE встановлює на ворушилки Vendro 4, 6, 8 або 10 роторів різного діаметру. Маленькі ротори більше перекриваються один з одним, краще копіюють поверхню ґрунту і призначені для заготівлі сіна. Машини з більшим діаметром роторів придатні для високопродуктивних операцій із сінажем.

Кут розкидання легко встановлюється оператором у чотири положення без додаткових інструментів.

Нагадаємо, оновлені ворушилки KRONE серії Vendro демонструють високу маневровість.

Журнали