Техніка
Головне:
Техніка

Оновлені ворушилки KRONE серії Vendro демонструють високу маневровість

Машини для ворушіння Vendro від компанії KRONE

Машини для ворушіння Vendro від компанії KRONE мають легку та компактну конструкцію, що забезпечує точність у роботі, вдале агрегатування з трактором і дозволяє якісно працювати за різного рельєфу поля.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Під час заготівлі кормів бувають дощові періоди, коли доводиться працювати в надто коротких часових проміжках. Тому для доброго провітрювання та сушіння трав’яної маси необхідна техніка, що працюватиме швидко та якісно, з мінімальними втратами поживних речовин.

Такими машинами є ворушилки серії Vendro від компанії KRONE. Асортимент складається з дев’яти моделей шириною захвату від 4,7 до 11,2 м.

З’єднання з трактором відбувається через триточкову навіску. Компактна V-подібна рама дозволяє розташувати центр ваги максимально близько до трактора, що запобігає розвантаженню передньої осі. Конструкція ворушилки досить легка, що дає змогу агрегатувати її з тракторами невеликої потужності.

Машини для ворушіння Vendro від компанії KRONE

Нахилені вперед амортизаційні стійки центрують машину під час підіймання й стабілізують її в транспортному положенні або в положенні «на розворотній смузі». Разом з тим зуби підіймаються вперед і вверх, щоб запобігти їх застряганню в землі. А попередньо натягнуті демпферні важелі забезпечують плавність ходу на поворотах, бічних схилах, спусках і підйомах.

У паркувальному положенні агрегат установлюється на жорсткі опори, а колеса лишаються в повітрі, без будь-якого навантаження. Машину можна швидко і легко навісити та відчепити.

Нагадаємо, додаток Krone Аgroparts дозволяє замовити запчастини за відсутності зв’язку. Раніше повідомлялося, машини для ворушіння зеленої маси підвищують рентабельність ферми.