Техніка

Вітчизняна агрогалузь розвивається і рухається до технологій майбутнього, - думка

Вітчизняна агрогалузь розвивається і рухається до технологій майбутнього, - думка

Тотальна економія коштів, цифровізація всіх процесів і фокус на точність – основні акценти завершальної конференції Digital Field у цьому сезоні – «Ефективне живлення в умовах кризи».

Про це повідомляє DroneUA.

«Усі учасники агроринку як один говорять – «сезон 2023 був нелегким, а сезон 2024 буде ще важчим». Утім, українські аграрії не бояться жодних труднощів, бо знають як працювати і приймати ефективні рішення в найекстремальніших умовах. Попри все, вітчизняна агрогалузь розвивається і рухається лише вперед – до інновацій і технологій майбутнього», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що запорука успішної діяльності із підвищенням прибутків полягає в застосуванні рішень точного землеробства, що дозволяють найбільш раціонально та точно розподіляти ресурси на кожному гектарі поля.

Серед іншого також зазначається, що важливішими складовими залишаються аналіз стану ґрунтів і постійний моніторинг розвитку посівів, пошуки альтернативних методів догляду та захисту рослин, що оптимізують увесь виробничий процес та визначення зон продуктивності та реалістична оцінка потенціалу врожайності поля для уникнення перевитрат.

Крім того, важливими також є швидка реакція на проблеми рослин, потреби в живленні та захисті завдяки застосуванню сучасних інструментів моніторингу та візуалізація робочих операцій в режимі реального часу, контроль роботи техніки за допомогою програмних забезпечень.

«Зважаючи на ці тенденції та рекомендації від провідних експертів агроринку, безпілотні технології є просто незамінним пазлом у картині ідеальної концепції ведення агробізнесу, що дає змогу отримувати прибуток в умовах кризи. Адже застосування повітряної робототехніки для живлення та захисту посівів надає колосальне заощадження всіх ресурсів, проведення операцій вчасно, швидко, якісно та із сантиметровою точністю», – пише джерело.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Pix4D надає українським університетам гранти на апаратне та програмне забезпечення.