Техніка

Pix4D надає українським університетам гранти на апаратне та програмне забезпечення

Pix4D надає українським університетам гранти на апаратне та програмне забезпечення

Геодезист і землевпорядник Микола Скорик, котрий здобуває ступінь Доктора Філософії в Державному університеті «Житомирська політехніка», проводить наукові дослідження і став одним із переможців міжнародного гранту Pix4D.

Про це повідомляє DroneUA.

Так, Pix4D надає університетам та студентам цінні гранти на апаратне та програмне забезпечення: 12 переможців отримують робочий комплект PIX4Dcatch RTK, що складається з програми для наземного сканування PIX4Dcatch із пристроєм RTK (viDoc RTK Rover), а також річного доступу до потужного програмного забезпечення фотограмметрії PIX4Dmatic та PIX4Dsurvey.

«Наразі в Україні діють обмеження щодо використання безпілотників у повітряному просторі. Відтак, наземні фотограмметричні методи, такі як робочий комплект PIX4Dcatch RTK, набувають нової актуальності. Метою інноваційного проекту Миколи Скорика є використання робочого процесу PIX4Dcatch RTK, а також PIX4Dmatic і PIX4Dsurvey для геодезичних робіт у відкритому гірничому середовищі, зокрема, за допомогою комбінування данних отриманих з LiDAR та наземноної фотограметрії», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що Центри профтехосвіти зі Львова, Рівного та Полтави отримали нові XAG V40.