Техніка
Головне:
Техніка

VITAGRO щороку інвестує в придбання високопродуктивної сільгосптехніки

Група компаній VITAGRO постійно оновлює матеріально-технічну базу та технічний парк. Інвестиції у сучасну високопродуктивну сільгосптехніку провідних світових виробників дозволяють збільшувати ефективність виконання сільськогосподарських робіт, водночас забезпечуючи комфорт тим, хто її обслуговує.

Про це в інтерв’ю кореспонденту журналу The Ukrainian Farmer розповів Петро Лабазюк, генеральний директор групи компаній VITAGRO.

Також агрохолдинг використовує систему супутникового моніторингу посівів, яка інтегрована з 1С, системами GPS моніторингу техніки та дронами. Це дозволяє оперативно відстежувати стан посівів, контролювати й ефективно оптимізувати всі роботи. Завдяки цьому компанія домагається якіснішого та ефективнішого обробітку ґрунту, ліпшого застосування мінеральних і органічних добрив.

«Такій підхід стосується й інших напрямів діяльності: все, що ми вирощуємо, будуємо або модернізуємо, — у всьому запроваджуємо тільки якісні та сучасні інструменти й ресурси», — додав пан Петро.

У тваринництві, зокрема, галузі свинарства, сучасні технології допомогли компанії завоювати лідерські позиції. Сортувальна лінія на фруктосховищі, що сортує яблука за розміром, вагою й кольором, дає можливість задовольнити потреби споживача.

«Критеріями ефективного розвитку компанії для мене є новизна і прогресивність, — зазначив Петро Лабазюк. — Ми в постійному пошуку новацій і впровадження новітніх технологій».

Довідка:
Група компаній VITAGRO розвиває різні профілі діяльності: від вирощування культур і розвитку насінництва (має власний насіннєвий завод потужністю 13 т/год і силоси загальним обсягом 5,4 тис. тонн) до ефективних свинокомплексів (планує збільшити поголів’я свиноматок до 11,5 тис. голів) і молочних ферм (загальне поголів’я — понад 5 тис. голів).
Земельний банк налічує понад 85 тис. гектарів орних земель у Хмельницькій, Рівненській і Тернопільській областях. Група компаній має новий зерновий комплекс потужністю 82 тис. тонн, олійний завод (вироблену на ньому соняшникову та ріпакову олію реалізує на експорт); два сучасні фруктосховища на 15 тис. тонн плодів і сортувальні лінії, комбікормовий завод.

Нагадаємо, Vitagro Partner оголосив про акцію на насіння соняшнику. Раніше повідомлялося, VITAGRO пропонує роботу найкращим студентам аграрних коледжів.

Журнали