Агромаркет
Головне:
Агромаркет

VITAGRO пропонує роботу найкращим студентам аграрних коледжів

VITAGRO пропонує роботу найкращим студентам аграрних коледжів

Група компаній VITAGRO налагодила тісну співпрацю з професійними аграрними коледжами і таким чином частково вирішує проблему дефіциту робітничих кадрів на своїх підприємствах.

Про це в інтерв’ю кореспонденту журналу The Ukrainian Farmer розповів Петро Лабазюк, генеральний директор групи компаній VITAGRO.

Агрохолдинг, зокрема, допомагає коледжам обладнанням для виробничих майстерень. Учні цих закладів проходять практику в компаніях, навчаються у висококласних спеціалістів. Найкращим із них пропонують роботу.

«Авторитет компанії сприяє тому, що VITAGRO популярне серед тих фахівців, які хочуть працевлаштуватися, — зазначив Петро Лабазюк. — Стабільна висока заробітна плата, соціальна підтримка працівників особливо зацікавлюють людей. Найголовніше, що ми хочемо бачити у працівниках, — це знання справи, відповідальність й ініціативність».

Довідка:

Група компаній VITAGRO розвиває різні профілі діяльності: від вирощування культур і розвитку насінництва (має власний насіннєвий завод потужністю 13 т/год і силоси загальним обсягом 5,4 тис. тонн) до ефективних свинокомплексів (планує збільшити поголів’я свиноматок до 11,5 тис. голів) і молочних ферм (загальне поголів’я — понад 5 тис. голів).

Земельний банк налічує понад 85 тис. гектарів орних земель у Хмельницькій, Рівненській і Тернопільській областях. Група компаній має новий зерновий комплекс потужністю 82 тис. тонн, олійний завод (вироблену на ньому соняшникову та ріпакову олію реалізує на експорт); два сучасні фруктосховища на 15 тис. тонн плодів і сортувальні лінії, комбікормовий завод.

Нагадаємо, Vitagro планує побудувати комбікормовий завод.

Журнали