Техніка

Відцентрований насос обприскувача є ідеальним для роботи з кислотами

Відцентрові насоси є найпопулярнішими для обприскувачів із низьким робочим тиском. Вони довговічні, мають просту конструкцію та можуть легко працювати зі змочуваними порошками та абразивними матеріалами.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Зазначають, що відцентрований насос вирізняється високою продуктивністю (від 260 до 720 л/хв). Завдяки цьому робочий розчин може ефективно перемішуватися навіть у великих баках за тиску до 12,5 бара.

Початкова вартість відцентрованого насоса дещо вища, ніж роликового, але тривалий строк експлуатації та мінімальна потреба в технічному обслуговуванні роблять його вигідним придбанням.

«Корпуси насосів із чавуну, нержавкої сталі та поліпропілену є стійкими до агресивної «хімії». Насоси з нержавкої сталі є ідеальними для роботи із гліфосатом або іншими кислотами. Поліпропіленові насоси мають малу вагу й забезпечують високу стійкість до корозійних хімікатів», – відзначають у статті.

Разом з тим зауважують, що відцентрований насос не є самовсмоктувальним, тому він має бути встановлений під живильним баком, щоб полегшити старт.

Нагадаємо, насос обприскувача варто обирати із запасом продуктивності в 10-20%.