Техніка

В  Японії розробили автономного робота-обприскувача

Робот-обприскувач Yanmar YV01

Провідні європейські виноградарі та передові експерти-дослідники Yanmar об’єднали зусилля для розробки YV01 – автономного робота-обприскувача, покликаного змінити світ виноробства. Це унікальне та інноваційне рішення, спрямоване на встановлення нових умов роботи у цьому секторі.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Робот Yanmar YV01 був розроблений у центрі досліджень і розробок у Майбарі в Японії.

Завдяки впровадженню передової технології Yanmar, YV01 є надзвичайно легким, порівняно з іншими сільськогосподарськими роботами. Таким чином ущільнення ґрунту зведене до абсолютного мінімуму.

Конструкція та сучасні компоненти робота надають йому можливість підніматися та спускатися схилами з кутом до 45 %, що є великою перевагою для виробників на певних ділянках. І він ідеально підходить для роботи на виноградниках із вузькими доріжками та невеликими лозами.

Використовуючи нову навігаційну технологію GPS-RTK, робот працює без водія. Завдяки надійному економічному газовому двигуну, він працює довгий час без зупинок. На винограднику просто необхідно, щоб наглядач стежив за роботою.

В основі YV01 – технологія електростатичного розпилення, що забезпечує ефективну та економічну обробку всіх поверхонь рослин, як відкритих, так і прихованих. Таким чином знижуються витрати води та препаратів.

Раніше ми повідомляли, Yanmar розробляє модульну робоплатформу.